Nowa strona BKS CENTRUM

Idzie nowe. Na razie nowa strona, tylko informacyjna i dosyć statyczna. Facebook będzie głównym medium… jak dotąd się sprawdza.

Przez wszystkie lata wspiera nas dobry duch Mariusz – Tata naszego świetnego zawodnika, i chociaż Patryk nie trenuje z nami aktualnie, są nadal z nami w duchu taekwondo. 

Leaflet ENG 2017

Akcje szkoleniowe, akcje naborowe, seminaria, ulotki, pokazy… i nikt zmotywowany nie pojawia się potem na kolejnych treningach – jak widać ważniejsza jest atmosfera w klubie, a przynajmniej dla nas, mających swoje całkiem odrębne źródła stabilizacji życiowej i czerpiących radość z trenowania, ze stawania się z treningu na trening lepszym… od siebie z przed kilku miesięcy!

KN Poomsae i aspirujący do niej, ale ćwiczący już razem Krzysztof Pakulski i… Foczka?

Nie każdy tego szuka i nie każdemu takie podejście się spodoba. I dobrze, w naszej Bydgoszczy mamy zatrzęsienie klubów o jakże szerokim spektrum zainteresowań co do taekwondo. Nawet (podobno) tworzących swoje własne zręby federacji (?!).

Specyfiką BKS Centrum jest „kameralność” – stąd uruchomiliśmy dodatkowe treningi w poniedziałki i środy dla tych, co nie mogą, i… tych, którym mało!  Dzieje się tak, pomimo że klub niedawno opuścił trenujący od 2016 zawodnik – pojawili się inni i tak już jest.